حس می کنید قوای بدنیتان کم شده ؟ Reviewed by Momizat on . اگر فقط به مکملها اعتقاد دارید این مقاله ی جامع مناسب شما نیست اخطار : هرگونه کپی برداری در سایت ها و شبکه های اجتماعی بدون ذکر منع پیگرد قانونی دارد چرا گاهی ح اگر فقط به مکملها اعتقاد دارید این مقاله ی جامع مناسب شما نیست اخطار : هرگونه کپی برداری در سایت ها و شبکه های اجتماعی بدون ذکر منع پیگرد قانونی دارد چرا گاهی ح Rating: 0

حس می کنید قوای بدنیتان کم شده ؟

http://specialfighter.com/wp-content/uploads/2016/04/pickle-jar-weak-man-810x540.jpg

اگر فقط به مکملها اعتقاد دارید این مقاله ی جامع مناسب شما نیست

اخطار : هرگونه کپی برداری در سایت ها و شبکه های اجتماعی بدون ذکر منع پیگرد قانونی دارد

چرا گاهی حس میکنیم ضعیف شده ایم ؟

احساس ضعف دو حالت دارد یا مربوط به بعد روانی است یا مربوط به بعد جسمانی ، مربوط به هر بعد باشد مهم است و باید به آن رسیدگی کرد ، معمولا افسردگی ، غم و اندوه زیاد ، بیخوابی ، استرس و فشارهای عصبی شدید و مستمر از عوامل روحی هستند که تاثیرات نامطلوب خود را روی جسم هم میگذارند .

رژیم های سخت ، عدم دریافت مواد مغذی کامل ، تمرینات بسیار سنگینی که تغذیه اصولی در آن رعایت نمیشود ، کم و زیاد کردن مکرر وزن بدن برای حضور در رقابت های مختلف ، عدم استراحت کافی ، خودارضایی ، برخی بیماری ها نظیر کم خونی ، کمبود ویتامین ها و مواد معدنی ، از عمده ترین علل جسمی هستند که احساس ضعف را ایجاد میکنند .

علایم ضعف جسمانی چگونه است ؟

سرد بودن دست و پا حتی حین تمرین ، خواب آلودگی ، بی حوصلگی و تمایل شدید به استراحت ،رنگ و روی پریده و رنگ کدر و روشن پوست صورت ، حس کردن فشار خیلی زیاد در هنگام تمرین معمولی ، افت قند و افت فشارخون ، افت دمای بدن ، سرگیجه ، هنگام برخاستن احساس سنگینی در سر و سیاهی رفتن چشم ها ، نداشتن قدرت کافی در هنگم اجرای تمرینات ، افت سرعت ، کاهش توان استقامتی در مبارزه ، کاهش قابل ملاحظه اسقامت و قدرت در هنگام کیسه زدن ، حساس شدن نسبت به کوچکترین حرف انتقادی از سوی دیگران . کاهش وزن و کبودی و گود رفتن زیر چشمها

ضعف جسمانی با شما چه میکند ؟

 وقتی بدن علایم ضعف را ازخود بروز میدهد آن هم زمانی که در تمرینات خود هستید یعنی شدت ضعف قوای جسمانی بیش از آن چیزی است که تصور می کنید وقتی بدن خیلی ضعیف شود و شما بدون درمان این مشکل به تمرینات به هرنحوی ادامه بدهید ، بدن را وارد فاز تخریب می کنید ، فاز تخریب، یعنی مغز فرمان میدهد از تمام ماهیچه ها برای ادامه حیات رزمی کار و تامین انرژی مورد نیاز او استفاده شود اغلب تا صحبت از ماهیچه و عضلات میشود ذهن شما به یاد سرشانه ها و چهار سر و سیکس پک می افتد اما نکته ی مهم این ماجرا آن است که متاسفانه ارگان های حیاتی بدن نظیر کلیه ، کبد و کیسه صفرا هم  از همان بافتی که مغز اجازه ی استفاده از آنرا بنابر فاز کاتابولیک بدن فایتر صادر کرده است تشکیل شده ، یعنی ممکن است در صورت عدم درمان ضعف قوای جسمی دچار مشکلات مهمی در کبد ، کلیه و کیسه صفرا شوید . حتی ممکن است به دلیل قرار گرفتن بدن در شرایط فشار غیر طبیعی دچار تغییر شکل در سطح ناخن ها هم بشوید .

چه کنیم تا قدرت بدنیمان تحلیل نرود ؟

تمرینات فایت و مبارزه قطعا از مشکل ترین تمرینات است ، انواع و اقسام تمرینات هوازی و بی هوازی ، پرفشار و شدید و ضربه خوری های مکرر و آسی دیدگی های سطحی مکرر در این گستره جای دارند ، اگر تغذیه خوبی نداشته باشید ، کمتر از نیاز بدنتان مواد مغذی بخورید ، کمتر از نیاز بدن ایتراحت کنید ، به آسیب دیدگی ها فرصت بهبودی ندهید ، همیشه پرفشار تمرین کنید ، مولتی ویتامین استفاده نکنید ، دچار این مشل خواهید شد . پس به خاطر بسپارید ، شب بیداری را کنار بگذارید در دنیای مدرن امروزه دو مشکل بزرگ گریبانگیر نسل جوان و به خصوص پسران جوان شده است یکی شب بیداری های مکرر که تاثیرات بسیار سویی دارد و یکی مسئله ی خودارضایی ، فارغ از هرگونه تعصبات دینی و مذهبی با روشنفکری تمام به شما می گوییم خودارضایی توان بدنی را بشدت تحلیل می برد و قوای جسمانی را تا آنجا که ممکن است ضعیف میکند و از یک مرد جوان تنومند ، یک فرد ضعیف و بی حال میسازد  . یک مسئله هم دختران جوان را تهدید میکند و آن هم مسئله ی وزن است ، تقریبا نود درصد زنان و دختران برای رسیدن به وزن های خیلی پایین تلاش های زیادی دارند که اغلب غلط و سنگین است لذا بدن آنها را از آنچه که هست بسیار تنزل میدهد و ضعیف و آسیب دیده میکند . هردو ی این مسایل به حد هشدار خطرناک است و سیستم ایمنی بدن را بسیار ضعیف میکند و بدن را مستعد ابتلا به انواع بیماری ها میکند .

چه کنیم تا این ضعف و تحلیل دور شود ؟

ما به شما ترکیبات کاملا طبیعی را معرفی میکنیم کهبا آماده سازی و خوردن آنها به بدن جان دوباره خواهید داد .گروه مبارز ویژه همانطور که مطلع هستید تا جای مممکن مکمل و دارو توصیه نمیکند چرا که اولا مکمل و داروی اصل بسیار کمیاب است و دوما تا زمانی که ترکیبات طبیعی خوش طعم و سالم وجود دارد هیچ انسان عاقلی به سراغ ترکیبات شیمیایی نخواهد رفت و سوم اینکه حتما می دانید در حیطه ی مبارزه تغذیه کاملا طبیعی چه مقدار تاثیرات محکم تری از تغذیه شیمیایی دارد ! ابتدا لازم به ذکر است پیش از آنکه فوج فوج سوال از سمت بانوان برای ما ارسال شود که آیا کالری این خوراکی زیاد نیست ؟ مگر نه اینکه فلان ترکیبی که معرفی کردید چاق کننده است و امثالهم باید بگویم ، وقتی به این حد از ضعف جسمانی رسیده اید مصرف به اندازه ی هچ یک از این ترکیباتی که قرار است معرفی کنیم در کنار تمرینات شما ، چاق کننده نخواهد بود .

معرفی ترکیبات نیرو بخش جهت بازسازی قوای بدنی

کنجد و عسل : دو قاشق غذاخوری کنجد را کمی بو دهید با نصف لیوان عسل گرم مخلوط کنید ، در طی دو روز همراه صبحانه میل کنید . (مدت استفاده یک هفته)

ارده و گردو : سه قاشق غذاخوری ارده به همراه پنج عدد گردوی خرد شده را مخلوط کرده در طی دو روز همراه صبحانه میل کنید به مدت یک هفته

موز و بادام خام : به مدت دو هفته این دو ماده ی خوش مزه و فوق العاده را در تغذیه خود بعنوان میان وعده جای دهید (نه اینکه فقط میان وعده موز و بادام بخورید ، بلکه موز و بادام را به برنامه خود اضافه کنید)

معجون : هفته ای یکبار مصرف شود . مواد معجون : خرمای کم شیره چهار عدد ، یک موز ، مقداری اسفناج ، یک قاشق غذاخوری کنجد بوداده ، ده عدد پسته ی خام ، پنج عدد بادام هندی ، نصف لیوان ماست یونانی یا ماست کم چرب یا شیر کم چرب ، یک عدد گردو ، یک قاشق غذاخوری شیره انگور . به همراه کمی دارچین . همه را در میکسر ریخته میکس کنید و مصرف کنید .

هفته ای دوبار مصرف این صبحانه : دو عدد تخم مرغ کاملا آبپز ، یک عدد گردو ،60 گرم نان کامل سبوس ، سه عدد خرما به همراه شش عدد پسته و سه عدد زیتون و پانزده گرم کره ی اصل .

بعنوان آخرین وعده ای که در یک روز می خورید (یک هفته هرشب) : ده عدد سنجد شیرین را با پوست گوشت و هسته ، کوبیده و میکس کنید به همراه کنجد بو داده ، نصف قاشق غذاخوری شیره ی انگور ، یک قاشق چایخوری عسل و یک لیوان شیر مخلوط کرده نوش جان کنید .

نوشیدن دم نوش جینسینگ : سه بار در هفته (به مدت دو هفته)

نوشیدن دمنوش خرفه : دانه های خرفه را درکیسه ای پارچه ای و کوچ و کاملا تمیز ریخته ، در آبجوش دم بکنید ، سپس با یک قاشق بارها و بارها کیسه ی کوچک را درون آب جوش فشرده کرده تا شیره ی خرفه خارج گردد ، محلول حاصله را بنوشید . این نسخه ی قدیم و کاملا تایید شده ای است که ضعف شدید را برطرف می کند .

تهیه و تنظیم : گروه مبارز ویژه

اخطار : هرگونه کپی برداری و پخش مطالب در سایت ها و شبکه های مجازی بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد

درباره نویسنده

Special Fighter

مبارزویژه ، معتبرترین و بزرگترین برند هنرهای رزمی مجازی ، با ارائه مطالب جدید ، علمی و بروز در زمینه تمرین ، تغذیه ، مطالب انگیزشی ، ارائه راهکارها ی فنی و مطالب مفید و کاربردی ، برای کمک به رزمی کاران و رزمی دوستان در حال فعالیت است .
آی دی اینستاگرام و تلگرام :SPECIALFIGHT@
تمام کامنتها و پرسشهای شما مطالعه شده و مطابق علم روز پاسخ داده میشود .
پل ارتباطی :
specialfight.official@gmail.com
تنها در موارد مهم و ضروری از ارتباط ایمیل اقدام کنید .

تعداد نوشته ها : 181

دیدگاه (9)

 • امیر

  فوق العاده اید

 • Shayan

  سلام خسته نباشید بنده اندازه یه ماه قرص فارماتون خوردم میخواستم به بینم ایا قرص خوبی هست ضرری نداره

  میخواستم بدونم از نظر طبیعی چه چیزیی بخورم که انرژی بدنم کمی بیشتر شه و بجز قرص فارماتون ایا قرصی هست که ضرری نداشته باشه برا بدن افزایش انرژی باشه؟؟

  سایتتون عالیه

  خسته نباشین:))
  _________________
  سلام
  نه اتفاقا فارماتون بسیار عالیه
  از نظر طبیعی باید آب قلم مصرف کنید (توی خورشت ها و غذاهای پختنی باشه – البته چربیش گرفته شده باشه) آب قلم کامل ترین و بهترین ماده غذایی هست برای همه ی ورزشکاران . فارماتون هم بی ضرره مصرفش مشکلی نداره

 • hamed

  سلام عرض احترام و خدا قوت به تیم ویژه و عالی مبارزه ویژه…..

  درخواستی دارم لطفا راه کار هایی(مقاله) درباره ی ریکاوری پس از تمرین بنویسید که درد های عضلانی وخستگی را از بین ببرد…که واقعا مهم ضروری است…
  و خود بسیار دیدم که خیلی از بازیکن های خوب خودمون الان مصدوم و کناره گیری…کردند…ازناحیه کمر،شانه وپا…به دلیل عدم سواد و نداشتن اطلاعات در زمینه ریکاوری ورزشی….

  با سپاس
  ___________
  سلام بله حتما رسیدگی میکنم و اگر وقتم اجازه داد مقاله ای در این خصوص می نویسم

 • pardis

  عالیییییی هستین عاشقتونم
  ______________
  سپاس از شما

 • جواد

  سلام- جوانی 30 ساله هستم – 182 قدمه -84 وزنم- ورزشم دویدن است- اینتروال هم کار میکنم- لطف کنید بگید چه ورزش رزمی برام مناسبه؟اصلن میشود ورزشی به صورت حرفه ای انجام بدم؟ خواهشن جواب بدید/
  __________
  سلام پاسخ کامل برای شما ایمیل شده است ، اگر دریافت نکرده اید اطلاع بدهید تا دوباره پاسخ بدهیم

 • ali

  سلام …. آب جو ( بدون الکل ) ظرر داره ؟
  _______
  سلام ، به نسبت باالکل ضرر کمتری دارد و تعدادی هم خواص مختلف
  اما در دراز مدت آنزیم های کبد را تغییر می دهد و برای کبد ممکن است مناسب نباشد
  حد وسط را رعایت کنید و حتما مطمئن باشید که الکل ندارد که آسیب زا نباشد

 • حسین

  ممنوووووونننننن از سایتتتونننننننننننننن

 • رزم آور

  فوق العاده بود

 • ali

  ترکیابت نیرو بخشش عالیی بود … ممنون
  ___________
  سپاس

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت مبارز ویژه بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا