از رویا تا حقیقت زمان زیادی نبرد ! Reviewed by Momizat on . مصاحبه تیم مبارز ویژه با علی معتمد فایتر مطرح ایرانی الاصل فردی که با یک سال تمرین به مطرح ترین تیم دنیا پیوست - بعنوان اولین سوال ، لطفا خودتان را معرفی کنید ؟ مصاحبه تیم مبارز ویژه با علی معتمد فایتر مطرح ایرانی الاصل فردی که با یک سال تمرین به مطرح ترین تیم دنیا پیوست - بعنوان اولین سوال ، لطفا خودتان را معرفی کنید ؟ Rating: 0

از رویا تا حقیقت زمان زیادی نبرد !

http://specialfighter.com/wp-content/uploads/2016/02/1111.png

مصاحبه تیم مبارز ویژه با علی معتمد فایتر مطرح ایرانی الاصل

فردی که با یک سال تمرین به مطرح ترین تیم دنیا پیوست

– بعنوان اولین سوال ، لطفا خودتان را معرفی کنید ؟

از آنجا که در بیزنس پدرم ، او را معتمد خطاب می کردند ، من را بانام علی معتمد میشناسند ، بیست و پنج ساله متولد تهران ، دارای دیپلم انسانی ، فایتر در رشته ی ام ام ای و موی تای .

-چند سال است که هنرهای رزمی را شروع کرده اید ؟

از سال 2013 و با رشته ی موی تای ، اولین مشت زندگی ام را در آن تاریخ زدم

-کمی از عناوین و پیروزی های کسب شده در رشته هایی که فعالیت دارید برایمان بگویید ؟

برنده ی تورنومنت چهارنفره CMFC در چیانگ مای تایلند ، رنکینگ اول جنوب شرق آسیا ، برنده تورنومنت چهار نفره SMF در هوآهین تایلند ، چهار ناک اوت و چهار سابمیژن ، رکورد برد در موی تای با نتیجه هفت بر دو (تمامی پیروزی های کسب شده با ناک اوت بوده است) ، در رشته ام ام ای ، سمی پروفشنال ، برد با نتیجه هشت بر یک .

-بسیار عالی ، تمرینات شما چگونه است ؟ روزانه چند ساعت تمرین دارید ؟

ساعت پنج و چهل و پنج دقیقه صبح بیدار میشوم ، هر روز یک ساعت یوگا کار میکنم اما تمریناتم در روزهای مختلف متغیر هست ، کشتی ، بی جی جی ، موی تای ، فیتنس و تمرینات دیگر، تمرینات هر روزه در سه قسمت انجام میشود و به غیر از یوگا حدود چهار الی پنج ساعت تمرین دارم .

-در حال حاضر در کدام کشور اقامت دارید ؟

در پوکت تایلند اقامت دارم .

-چطور شد که به بزرگترین و معتبر ترین فایت کلاب جهان دعوت شدید ؟

در مالزی زندگی میکردم و هیچ چیز از فایت و یا هنرهای رزمی نمی دانستم ، حتی تا سن بیست سالگی یک فیلم مبارزه ی حقیقی ندیده بودم تا اینکه یکی از دوستانم که موی تای کار میکرد ، از من خواست تا مبارزه ی ایشان را ببینم ، وقتی که آنجا بودم متوجه شدم این تنها چیزیه که من سالها به دنبالش بودم ، از روز بعد تمرین در یک باشگاه موی تای در مالزی را شروع کردم به اسم Kambiz Warriors زیر نظر استاد کامبیز مقدم و یک سال بعد به خاطر تلاش های سختم به یکی از بزرگترین تیم های دنیا به اسم تایگر موی تای دعوت شدم که تا به امروز توانسته ام در آنجا مشغول به تمرین باشم .

http://specialfighter.com/wp-content/uploads/2016/02/o-.png

-پس با این وجود میتوان به شما لقب یک فرد نخبه در ورزش رزمی را داد که با یک سال تمرین از جانب معتبر ترین فایت کلاب جهان دعوت به عضویت شدید ؟

فکر میکنم بخاطر این هست که واقعا این راه را می خواستم و همه چیز در زندگی ام را در این راه گذاشتم و واقعا تلاش های زیادی کردم برای این مسیر و تا آخر این راه ادامه خواهم داد .

-بسیار عالی ، قصد ورود به لیگ حرفه UFC را دارید ؟

بله صد درصد ، هدف بعدی و یکی از اصلی ترین اهداف در این راه محسوب میشود .

-بجز تلاش بی وقفه و اراده خودتان چه کسانی نقش اصلی را در کسب موفقیت شما داشتند ؟

خب حتما خیلی از دوستان بودند که کمک های بسیاری کردند ، خانواده که با اینکه اصلا درابتدای راه راضی به این کار نبودند ولی وقتی جدیت من را دیدند حمایت همه جانبه داشتند ، اولین مربیان بنده آقایان کامبیز و علی که هردو در ابتدای راه باعث شدند که هر روزبیشتر به این کار علاقمند بشم و ادامه بدم ، اسپانسر های من که همیشه در کنار من بودند به نام های Throw Down Malaysia و Diesel Diva که نه فقط بعنوان اسپانسر بلکه یک حمایت همه جانبه از من داشتند . هم تیمی های خوبم و اصلی ترین نفر در پیشرفتم مربی ام ام ای من در تایگر موی تای به اسم Roger Huerta .

-تمرین در تایلند چه مزایا و یا چه سختی هایی برای شما دارد ؟

با توجه به اینکه تایگر موی تای یکی از بزرگترین و معتبر ترین کمپ های مبارزه در جهان است و به خاطر فضای خودش با موقعیتشاز همه نظر باعث میشه که خیلی از فایترهای دنیا کمپ تمرینی پیش از مبارزاتشان را که معمولا دو ماه قبل از فایت هست در این مکان برگزار میکنند و به همین دلیل ما همیشه با بهترین های دنیا تمرین می کنیم . سبک های مختلف از همه جای دنیا در این مکان هر روزه نکات جدید می آموزیم و همین بر شدت سختی تمرین ها و آموزش اضافه می کند و باعث پیشرفت و افزایش انگیزه است .

-از هم تیمی های خود کمی برایمان بگویید ؟

واقعا میشه گفت بهترین هم تیمی هارو دارم که هم از فایتران لیگ یو اف سی و هم از قهرمانان به نام و مطرح جوجیتسو ، کیک بوکس و موی تای جهان است . تلاش می کنیم مثل یک خانواده باشیم و از هیچ کمکی به یکدیگر برای برنده شدن در مبارزات دریغ نمیکنیم .

-از مربیان خود هم برایمان بگویید ؟

مربی های موی تای تایلندی و باقی از مناطق مختلف جهان ، مثل آمریکا ، نیوزلند و برزیل (با لبخند ) : فکر میکنم از هر کشور یک نفر اینجا هست . من هم باید به هم تیمی هایم کمک کنم تا باهم به اهداف بالا برسیم .

http://specialfighter.com/wp-content/uploads/2016/02/lmklkj.png

– آسیب ها و شکست ها چطور مانع از پیشرفت شما نشد ؟

این همش بستگی به جدی بودن توی کارتون داره وقتی واقعا هدفی را می خواهید رسیدن به هدف آسان و لذت بخش خواهد بود . بارها پیش آمده که به خاطر شدت درد از خوابیدن محروم شدم اما همین هم برایم لذت بخش است . من این راه را با تمام سختی هاش دوست دارم .

-علی معتمد چه پیامی برای رزمی کاران و رزمی دوستان دارد ؟

من در اون سطح نیستم که بخوام پیامی بدم اما فقط میتونم بگم اگه واقعا هدفی را می خواهید ، باید برای آن تلاش کنید و نگران کمبود ها نباشید، همه چیز در زمان مناسب در راهتون میاد ، فقط نباید از راهی که انتخاب کردین انصراف بدین .

– و بعنوان حرف آخر ؟

وقتی به ایران می آیم می بینم که حین تمرین به یکدیگر صدمه می زنند ، نمیدانم دلیل این کار چیست واقعا ، حرف من این است اگر شما حریف سالم و قوی و خوب نداشته باشید اولین ضرر متوجه خود شما خواهد شد و اینکه از شما بخاطر زحماتی که برای هنرهای رزمی می کشید سپاسگزارم ، امیدوارم ورزش زیبای ام ام ای روزی در ایران در سطح حرفه ای انجام شود .

با آرزوی موفقیت برای جوان بسیار آتیه دار و شایسته ایرانی 

تهیه و تنظیم : مبارز ویژه

اخطار : هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع و نام و آدرس سایت مبارز ویژه ، پیگرد قانونی دارد

http://specialfighter.com/wp-content/uploads/2016/02/045487.png

درباره نویسنده

Special Fighter

مبارزویژه ، معتبرترین و بزرگترین برند هنرهای رزمی مجازی ، با ارائه مطالب جدید ، علمی و بروز در زمینه تمرین ، تغذیه ، مطالب انگیزشی ، ارائه راهکارها ی فنی و مطالب مفید و کاربردی ، برای کمک به رزمی کاران و رزمی دوستان در حال فعالیت است .
آی دی اینستاگرام و تلگرام :SPECIALFIGHT@
تمام کامنتها و پرسشهای شما مطالعه شده و مطابق علم روز پاسخ داده میشود .
پل ارتباطی :
specialfight.official@gmail.com
تنها در موارد مهم و ضروری از ارتباط ایمیل اقدام کنید .

تعداد نوشته ها : 181

دیدگاه (21)

 • محمد

  سلام 15 سالمه و قد نسبتا کوتاهی دارم و چند ماهی است ک کونگ فو کار میکنم .از این میفرستم ک فشار زیادی قدم رو بسوزونه . اگر از غلط بودن این جمله مطمئن بشم به طور حرفه ای ادامه خواهم داد .آخه تو این یک سال یکم خوب قد کشیدم .
  ____________
  سلام فشار اگه خیلی شدید نباشه و تغذیه خوب باشه و خواب خوب و به موقعی داشته باشید مشکلی پیش نمیاد

 • فاضل

  سلام من 22 سالمه و تا به حال هیچ سابقه ورزشی ندارم، اما به رشته کیک بوکسینگ خیلی علاقه دارم چند تا سوال داشتم خدمتتون:
  من میخوام قبل از این که توی باشگاه این رشته ثبت نام کنم بتون پاهام رو 180 باز کنم و برای این کار الان دارم تو خونه انجام میدم به گونه ای که یک زنجیر رو از سقف اویزان کردم و یک طناب رو به سر زنجیر اویزون کردم که به شکل تاپ کودکان است و بعد از گرم کردن روی طناب میشینم به طوری که یک پا اون طرف طناب و پای دیگم اون طرفش هست و پاها را به صورت کامل باز میکنم تا کمی احساس درد حس کنم و ده دقیقه ای تو این حالت باقی میمونم اگه بعد از چند رو هیچ دردی رو حس نکردم طناب رو روی یک حلقه پایین تر زنجیر میبندم تا فاصله با زمین کمتر بشه و دوباره این فرایند تکرار چون من تا دو سه ماه اینده نمیتونم کیک بوکسینگ رو شروع کنم به نظر شما این کار درسته یا این که مستقیم به باشگاه برم و از اونجا شروع کنم.
  سوال بعدی هم اینه که ایا تو این سن برای فردی مثل من دیر نیست ؟
  ممنون.

  ____________
  سلام
  مشکلی نداره ولی اگر حس کردید در غیر عادی در عضلات دارید تمرینتان را تغییر دهید و قبل از آن کاملا گرم کنید
  خیر دیر نیست

 • علیرضا قربانپور

  سلام
  ممنون که از این قهرمان یاد شد و مصاحبه ، با علی عزیز نزدیک به 3 ساله دوستم و هرموقع میادایران افتخار میده تو کلاسمان تمرین میده البته علی جدای موی تای در رشته بی جی جی فوق العاده هست و تو این زمینه زحمت آموزش زیادی برام کشیده و می کشه و مرد اخلاق و بدون ادعا ست ممنون از مصاحبتون
  __________
  سلام سپاس . موفق باشید

 • ali

  واقعا این پست به آدم انگیزه میده … ممنون از سایت خوبتون
  __________
  سپاس

 • فکر تازه

  سلام
  سایت بسیار خوب و بروزی دارید و در اینستاگرام هم فعالیت موفقی دارید
  فقط بهتره که از یک فونت خوب و استاندارد برای سایت خودتون استفاده کنید مثلا byekan که نوشته ها زیباتر بشن
  مهمترین بخش این مقاله اینه که انسان اگر واقعا هدفی رو بخواد و براش تلاش کنه به ندرت پیش میاد که نتونه به هدفش برسه
  به شما تبریک میگم، موفق باشید
  ________________________
  سلام سپاس از شما ، پیشنهاد شما بررسی میشود .

 • Mohammad_sl

  خیلی مصاحبه ی خوبی بود . حرفای آقای معتمد شنیدنی بود و به دل نشست ازشما و از ایشون ممنونم و آرزو میکنم همیشه موفق و نام آور باشند . ما به داشتن همچین هموطنی افتخار میکنیم

 • دانیال

  من الان از طریق پیج دیدم و سریع اومدم مصاحبه رو خوندم . آقا کارت خیلی درسته علی جون یه کاری کرده معرکه . خیلی حال کردم با خوندن این مصاحبه واقعا مصاحبه ی جذابی بود . بازم از این قهرمان خبر و مصاحبه بذارید

 • Parham

  تایگر موی تای بزرگ ترین و معتبر ترین کمپ تمرینیه بزرگ ترین فایترای دنیا میان اونجا واسه تمرینای اساسی واقعا افتخار کردم از ایران یه علی هست شیره شیران داره مبارزه میکنه . افتخار کردم افتخار . اوس

 • ARMIN

  این مصاحبه بی نقص فوق العاده و سرشار از امید بود . علی جان تویه مرد بزرگی از اینکه شناختمت و فهمیدم هموطنی مثل شما دارم قلبم پر از انگیزه و افتخار شد . بجنگ رفیق تا آخره آخرش

 • آرش

  سلام ممنون بابت اینکه همچین کسی رو با مصاحبه به ما معرفی کردید واقعا افتخار کردیم که یه فایتر مثل ایشون داریم که در عرض یه مدت کوتاه به یه همچین جایی برسه . سایت هم خیلی توپ شده ایول . یکی از قشنگترین مصاحبه ها بود ممنون

 • Ebbi

  بابا تو دیگه کی هستی ؟؟؟؟ ایول داری به مولا . کارت حرف نداره مرد !!!!! یکی از توپ ترین مصاحبه هایی بود که تا امروز خونده بودم . خوشحال و مفتخر شدم شناختمت . موفق باشی . برو تا آخرش

 • عباس خلیل زاده

  علی معتمد عزیز سربلند شدم وقتی دیدم هم مسیر با اخلاق به اوج رسیدی و هنوز تشنه ی آموزش و پیشرفتی . خداروشکر که سایت مبارز ویژه هست که این عزیزان رو به ما شناسوند . موفق باشی قهرمان بی رقیب

 • شاهین غلامی

  مصاحبه ی خیلی قشنگی بود . چقدر به دلم نشست من افتخار کردم هموطن علی جان هستم . داداش تو واقعا اراده رو نشون دادی فقط یه حرفه ای می فهمه که چه کار بارزشی رو انجام دادی . به امید روزهای فوق العاده برات

 • Yashar

  خدایا ! این پسر محشره مفتخرم که کسی رو شناختم که حقیقتا کار بسیار بزرگی رو انجام داده در عرض یک سال دریافت دعوتنامه از تایگرموی تای …….یه چیزی شبیه بیگ بنگه موفق باشی مرد بزرگ . راستی سایت خیلی زیبا شده

 • علی علیاری

  چطوری تونسته تویه سال همچین کاری کنه؟؟؟افتخار میکنم هموطنتم رفیق تو بی نظیری بااستعداد و باعث افتخار . ممنون که این مصاحبه رو گذاشتید و باعث شدید ایشونو بشناسیم . استایلت عالیه . سایت هم خیلی قشنگ شده

 • حسین علی پور

  خیلی افتخار کردم که شناختم این مرد بزرگ و شریف رو . نکات خیلی خوبی در این مصاحبه بود . ماکه واقعا لذت بردیم . خوشحالم علی ایرانیه و منم ایرانی ام .

 • الهه

  من این مصاحبه رو خوندن و واقعا پر از انگیزه و امید شدم . آقای معتمد ممنون از شما که باعث شدید یه تلنگر بزرگ به افکارم بخوره . سایت خیلی زیبا شده ممنونم

 • شاهین پایدار

  وای خدا !!!!!!!! این پس محشره ، تا حالا چرا ازش مصاحبه نگذاشته بودن ، خیلی با حرفاش حال کردم واقعا کارش درسته . مرسی که اینقدر سایت خوبی دارین . ما همیشه پیگیریم . علی جان داداش بهترینی تو کاری کرده که هیچ چیز نمیشه راجبش گفت . لذت بردم لایییک

 • siamak

  واقعا جای تاسف داره که من نمیدونستم یه همچین شخصیت ورزشی و ارزشمند فوق العاده ای با چنین فیزیک و استایل و این سوابق عالی و درخشانی هموطن من هست . از شما ممنونم که این مصاحبه ی زیبا و پرامید و خیلی عالی رو برامون گذاشتید . بازم مصاحبه با فایترایی بزرگی مثل این علی آقای گلمون بذارید تو رو خدا

 • حسام فراهانی

  آقا اگه بگیم نابغه هم کمه !!!!! فقط کسی که حرفه ای باشه میدونه این مرد چه کرده . خیلی کار بزرگی کرده . من اصلا ایشونو نمیشناختم واقعا خوشحال شدم از آشنایی با این مرد بزرگ

 • امید

  چقدر خواندنی بود . واقعا سایت جالب و زیبایی دارید ، تغییرات عالی بوده و سایت خیلی زیباتر از همیشه شده . خواندن و آشنایی با چنین نوابغی در دنیای مبارزه اونم وقتی ایرانی هستند واقعا فوق العادست . براشون آروی سربلندی دارم

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت مبارز ویژه بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا